Fason Üretim - PRS Medikal Kozmetik

Fason Üretim

Sizin için üretelim!

Fason Dermokozmetik üretimi,PRS Medikal ile marka sahipleri arasına özel bir sözleşmeye dayalı olarak gerçekleştirilmektedir. Bu bağlamda PRS Medikal, marka sahiplerinin markasına ait ürünlerin AR-GE, ÜR-GE, ÜRETİM ve LOJİSTİK hizmetlerini sağlamaktadır. Bu sayede dış kaynak kullanımı gerçekleştiren marka sahipleri, üretim maliyetini minimuma indirir, tesis kurma zahmeti ve zaman kaybından kurtulur, sertifikasyon çalışmalarına zaman ayırmak zorunda kalmaz ve tüm enerjisini pazarlama çalışmaları üzerine yoğunlaştırabilir.


PRS Medikal olarak, marka sahiplerinin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilme noktasında yeterlilik ve tecrübe sahibiyiz. Hizmet kalitemiz ve çözüm ortaklarımızın maddi manevi tatmin edilmesi konusundaki üstün yeteneklerimiz sayesinde, marka sahiplerinin yalnızca iş takibi yaparak, yorulmadan piyasa çalışmalarına devam edebilmeleri konusunda imkan oluşturmakta ve dış kaynak kullanımı gerçekleştirme ihtiyacı duyan firmaların bu işlemlerin dezavantajlarından korunmalarını ve kalitelerini yükseltmelerini sağlıyoruz. Bu sayede marka sahibi olan çözüm ortaklarımızın bir yandan yatırımlarını güçlendirirken diğer yandan kaynak kullanımlarını en aza indirerek, kullandıkları kaynaktan en yüksek verimi almalarını sağlıyoruz. “Daha az maliyet, daha yüksek kalite,zaman tasarrufu ve daha yüksek kazanç” vizyonu ile birlikte çözüm ortaklarımızın gücüne güç katıyoruz.


PRS Medikal olarak, çözüm ortaklarımızın dünyanın en gelişmiş sistemlerinden yararlanarak üretim hizmeti almalarını ve kalitelerini yükselterek rakipleri ile olan rekabette öne geçmelerini sağlıyoruz.Fason Üretim Talep Formu

*Zorunlu Alan
*Zorunlu Alan
*Zorunlu Alan
*Zorunlu Alan